جناب آقای بهزاد رشیدی

کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام.
درگذشت مادر مهربان و مومنتان را از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهرا محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید.

برگزاری شورای راهبردی کمیته جوجیتسو و کوبودو در اکادمی جوجیتسو پاس

اطلاعیه

مسابقات قهرمانی کشور یادواره هفته دفاع مقدس به دلیل مصادف بودن با ماه محرم ، همزمان با مسابقات یادواره جام فجر در بخش کمیته، کاتا و نوازا برگزار خواهد گردید

عید غدیر مبارک

عید قربان، عید سر سپردگی و بندگی مبارک

التماس دعا

روز عرفه ، روز نیایش و روز بارش چشم های خاکیان بر شما آسمانیان مبارک باد
التماس دعا در لحظات قشنگ خلوتتان . . .

برگزاری ارتقا استان فارس

هانشی همسایه:
اولین دوره مربیگری جوجیتسو کوبودو استان فارس به میزبانی شهرستان جهرم
اولین دوره مربیگری عملی و داوری درجه ۳ و آزمون دان ۱ الی ۴ جوجیتسو کوبودو استان فارس در سالن رزمی تختی جهرم برگزار گردید .
به گزارش روابط عمومی جوجیتسو کوبودو استان فارس در این دوره که با حضور رئیس و ناظر هیئت ورزشهای رزمی استان فارس استاد محمدرضا اوجی و همچنین رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جهرم مهندس خداجو همراه بود ، مربیانی از شهرهای مختلف استان فارس شرکت داشتند .
استاد محمد امیر گلچین پور رئیس جوجیتسو کوبودو استان فارس و یکی از مدرسین کلاس ضمن تشریح اهداف گفت : علاوه بر ارتقا سطح مربیان و داوران فعلی در زمینه افزایش تعداد مربیان و داوران نیز قدم‌های مؤثری برداشته شده است .
استاد حمید فسایی مسئول کمیته آموزش جوجیتسو کوبودو استان فارس و رئیس هیئت ورزشهای رزمی شهرستان جهرم و استاد علی کریمی دبیر جوجیتسو کوبودو استان فارس از دیگر مدرسین این دوره بودند .
لازم به ذکر است شروع دوره از ساعت ۸ صبح تا ۲ عصر به طول انجامید و در پایان از واجدین شرایط آزمون به عمل آید

آزمون ارتقا دان، داوری و مربیگری استان اصفهان. ۱۰ شهریور

آزمون ارتقا دان، داوری و مربیگری استان فارس- جهرم ۳ شهریور ۱۳۹۶

برگزاری ارتقا بانوان

آزمون ارتقا دان یک الی چهار ، مربیگری و داوری درجه سه ودو بانوان استان آذربایجان غربی به مدرسی سن سی همسایه و هماهنگی سرکار خانم آسیه شمس در مورخ ۱۹ و ۲۰ مرداد ماه برگزار گردید.

Previous Entries